Agiri mota

4.2.2.6 Taula: Jatorria Kontinente eta Agiri Motaren arabera

KontinenteaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan321,41178,600,000,014100,0
Gipuzkoako gainerako herriak65,610093,500,010,9107100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,011100,000,000,011100,0
Europako gainerako estatuak25,92161,825,9926,534100,0
Amerika23,22235,52845,21016,162100,0
Afrika00,000,0541,7758,312100,0
Asia00,000,0222,2777,89100,0
Ozeania0-0-0-0-0-
Guztira135,216566,33714,93413,7249100,0
Iturria: