4.2.2.6 Taula: Jatorria Kontinente eta Agiri Motaren arabera

KontinenteaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan220,0880,000,000,010100,0
Gipuzkoako gainerako herriak22,67497,400,000,076100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,07100,000,000,07100,0
Europako gainerako estatuak00,02385,213,7311,127100,0
Amerika00,01322,82136,82340,457100,0
Afrika00,000,0728,01872,025100,0
Asia00,000,0250,0250,04100,0
Ozeania0-0-0-0-0-
Guztira41,912560,73115,04622,3206100,0