4.2.2.6 Taula: Jatorria Kontinente eta Agiri Motaren arabera

KontinenteaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan218,2981,800,000,011100,0
Gipuzkoako gainerako herriak1112,47685,400,022,289100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,011100,000,000,011100,0
Europako gainerako estatuak48,52553,248,51429,847100,0
Amerika00,01222,62139,62037,753100,0
Afrika00,0210,0315,01575,020100,0
Asia00,000,000,05100,05100,0
Ozeania00,000,00100,000,00100,0
Guztira177,213557,22811,95623,7236100,0