1.3.2.5 Taula: Jatorria Estatua eta Ikasketa Mailaren arabera

EstatuaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako Hezkuntza16 urtez azpikoakGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan32712,600,045717,669126,630311,781931,52.597100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak34715,100,056324,572531,547320,61938,42.301100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak4022,300,03519,63016,86636,984,5179100,0
Espainia31650,600,015725,18012,8508,0223,5625100,0
Nikaragua12,200,02860,9510,9715,2510,946100,0
Honduras12,300,03170,524,536,8715,944100,0
Maroko37,500,02460,0615,012,5615,040100,0
Kolonbia25,400,02362,2513,538,1410,837100,0
Errumania13,000,02060,639,113,0824,233100,0
Ekuador721,200,02369,739,100,000,033100,0
Guztira1.06017,200,01.45923,61.60326,096515,61.08717,66.174100,0