1.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako Hezkuntza16 urtez azpikoakGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan32712,600,045717,669126,630311,781931,52.597100,0
Gipuzkoako gainerako herriak34715,100,056324,572531,547320,61938,42.301100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak4022,300,03519,63016,86636,984,5179100,0
Europako gainerako estatuak32645,500,019727,59913,8648,9314,3717100,0
Amerika134,800,014954,63914,35018,3228,1273100,0
Afrika79,700,04156,91216,734,2912,572100,0
Asia00,000,01748,6720,0617,1514,335100,0
Ozeania0-0-0-0-0-0-0-
Guztira1.06017,200,01.45923,61.60326,096515,61.08717,66.174100,0