1.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan2589,82.38390,100,040,22.645100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak592,62.23797,300,040,22.300100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak21,216697,100,031,8171100,0
Espainia60,964998,610,220,3658100,0
Nikaragua00,01220,32237,32542,459100,0
Errumania12,112,136,44289,447100,0
Ekuador00,02066,700,01033,330100,0
Portugal00,0940,900,01359,122100,0
Kolonbia00,01263,2210,5526,319100,0
Honduras00,014,3834,81460,923100,0
Guztira3275,35.55189,8530,92524,16.183100,0