3.2.2.2 Taula: Jatorria Koontinente eta Adinaren arabera

KontinenteaGuztira17 eta 35 urte artean36 eta 64 urte artean0 eta 16 urte artean65 urte edo gehiago
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan38100,0923,71026,31642,137,9
Gipuzkoako gainerako herriak85100,02327,14350,61922,400,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak10100,0110,0770,0110,0110,0
Europako gainerako estatuak40100,01230,01845,025,0820,0
Amerika49100,02244,91938,8816,300,0
Afrika11100,0436,4654,500,019,1
Asia8100,0337,5337,5112,5112,5
Ozeania0-0-0-0-0-
Guztira241100,07430,710644,04719,5145,8