3.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan919,13880,900,000,047100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak89,37789,500,011,286100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,07100,000,000,07100,0
Espainia14,21979,200,0416,724100,0
Nikaragua00,000,0120,0480,05100,0
Errumania00,000,018,31191,712100,0
Ekuador00,0466,700,0233,36100,0
Portugal00,000,00100,000,00100,0
Kolonbia00,0350,000,0350,06100,0
Honduras00,000,01100,000,01100,0
Guztira218,215761,6228,65521,6255100,0