3.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan718,43078,900,012,638100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak89,47689,400,011,285100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak110,0990,000,000,010100,0
Espainia15,61794,400,000,018100,0
Nikaragua00,028,31354,2937,524100,0
Errumania00,0112,500,0787,58100,0
Ekuador00,0266,700,0133,33100,0
Kolonbia00,0120,0120,0360,05100,0
Maroko00,0133,3133,3133,33100,0
Honduras00,000,0375,0125,04100,0
Guztira177,115062,2229,15221,6241100,0