4.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan220,0880,000,000,010100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak22,67497,400,000,076100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,07100,000,000,07100,0
Espainia00,022100,000,000,022100,0
Nikaragua00,0342,9228,6228,67100,0
Errumania00,000,000,02100,02100,0
Ekuador00,0555,6111,1333,39100,0
Maroko00,000,0533,31066,715100,0
Honduras00,000,0457,1342,97100,0
Kolonbia00,000,0360,0240,05100,0
Guztira41,912560,73115,04622,3206100,0