Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Jatorri aniztasuna 2020 / Jaiolekua ingurunearekin alderatuta / Kontinenteen arabera / Herria eta bere ingurunea

1.4.1.1 Taula: Jatorria Kontinentea herria eta ingurunearekin alderatuta

KontinenteaUsurbilBuruntzaldeaGipuzkoa
Num%Num%Num%
Herrian bertan2.64242,8--331.82045,9
Gipuzkoako gainerako herriak2.29937,2--185.01725,6
Euskal Autonomi Erkidegoko gainerako herrialdeak831,3--21.4133,0
Nafarroa Garaia eta Espainiako Estatua74512,1--111.85315,5
Europako gainerako estatuak1141,8--18.7542,6
Amerika2183,5--35.5444,9
Afrika580,9--14.0061,9
Asia150,2--5.0470,7
Ozeania00,0--1220,0
Guztira6.174100,0--723.576100,0

Iturria: