Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Jatorri aniztasunaren bilakaera (2002-2014) / Jaiolekuen bilakaera kontinenteen arabera

2.2.1 Taula: Jatorria Kontinenteen arabera

Kontinentea2002200720122014
Num%Num%Num%Num%
Herrian bertan2.35243,72.45843,02.63343,22.65143,0
Gipuzkoako gainerako herriak1.97436,62.13537,32.28337,52.29737,2
Euskal Autonomi Erkidegoko gainerako herrialdeak621,2701,2781,3781,3
Nafarroa Garaia eta Espainiako Estatua92117,185715,079913,179812,9
Europako gainerako estatuak400,7661,2941,5881,4
Amerika320,61132,01702,81923,1
Afrika60,1110,2160,3500,8
Asia10,080,1160,3140,2
Ozeania00,000,010,000,0
Guztira5.388100,05.718100,06.090100,06.168100,0

Iturria: