Altak 2020 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

4.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako Hezkuntza16 urtez azpikoakGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan00,000,000,0233,3466,700,06100,0
Bizkaiko gainerako herriak00,0313,0313,0521,7730,4521,723100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,000,0350,0350,000,06100,0
Europako gainerako estatuak116,700,0233,3350,000,000,06100,0
Amerika990,000,0110,000,000,000,010100,0
Afrika1168,8212,5318,800,000,000,016100,0
Asia00,000,000,000,000,000,000,0
Ozeania00,000,000,000,000,000,000,0
Guztira2131,357,5913,41319,41420,957,567100,0

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => gmiZ3yXjMTkxxbeLj96qH7uJ53S0jzFEYxVQjdkeeGk [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 3.236.70.233 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1675372034 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 121789783063dc260444f825.62835711 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).