Altak 2020 / Altak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Agiri mota

4.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan00,06100,000,000,06100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak313,01982,600,014,323100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,06100,000,000,06100,0
Espainia00,02100,000,000,02100,0
Senegal00,000,0436,4763,611100,0
Ekuador00,02100,000,000,02100,0
Kolonbia00,000,000,01100,01100,0
Nikaragua00,000,0583,3116,76100,0
Paraguai00,000,01100,000,01100,0
Ameriketako Estatu Batuak00,000,000,000,000,0
Total34,53653,71014,91826,967100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0kVw6eUu0RlckUpcBmr98cgv9JiyQcuNYSU2P7XJBX4 [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 3.236.70.233 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1675371603 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 135017754463dc2455aa3255.96167710 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).