Jatorri aniztasunaren bilakaera (2002-2014) / Jaiolekuen bilakaera ingurunearekin alderatuta / Kontinenteen arabera / Eskualdeko herriak

2.4.1.2 Taula: Jatorria Kontinentea eskualdearekin alderatuta

KontinenteaUsurbilAndoainAstigarragaHernaniLasarte-OriaUrnietaBuruntzaldea
Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%
Herrian bertan2.65143,05.16035,21.22022,06.28932,12.24212,41.86730,119.42927,7
Gipuzkoako gainerako herriak2.29737,25.22235,63.15457,08.18441,89.19350,82.83845,830.88844,0
Euskal Autonomi Erkidegoko gainerako herrialdeak781,31791,2751,42571,32471,4871,49231,3
Nafarroa Garaia eta Espainiako Estatua79812,93.32422,760811,03.43617,54.90727,11.04216,814.11520,1
Europako gainerako estatuak881,42431,72454,45052,63972,21812,91.6592,4
Amerika500,83412,31783,26173,18794,91282,12.3353,3
Afrika1923,11481,0340,62451,21340,7410,76520,9
Asia140,2360,2210,4660,3830,5120,22320,3
Ozeania00,020,000,020,000,020,060,0
Guztira6.168100,014.655100,05.535100,019.601100,018.082100,06.198100,070.239100,0

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => -YLGxjtraVc-tOJUQ5H3M7sTYr1-fb03Julc7kCTq7U [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 35.172.230.154 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:1060;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1675399948 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 165536052963dc930ef27a01.55833046 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).