Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Jatorri aniztasunaren bilakaera (2002-2014) / Jaiolekuen bilakaera ingurunearekin alderatuta / Kontinenteen arabera / Eskualdeko herriak

2.4.1.2 Taula: Jatorria Kontinentea eskualdearekin alderatuta

KontinenteaUsurbilAndoainAstigarragaHernaniLasarte-OriaUrnietaBuruntzaldea
Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%
Herrian bertan2.65143,05.16035,21.22022,06.28932,12.24212,41.86730,119.42927,7
Gipuzkoako gainerako herriak2.29737,25.22235,63.15457,08.18441,89.19350,82.83845,830.88844,0
Euskal Autonomi Erkidegoko gainerako herrialdeak781,31791,2751,42571,32471,4871,49231,3
Nafarroa Garaia eta Espainiako Estatua79812,93.32422,760811,03.43617,54.90727,11.04216,814.11520,1
Europako gainerako estatuak881,42431,72454,45052,63972,21812,91.6592,4
Amerika500,83412,31783,26173,18794,91282,12.3353,3
Afrika1923,11481,0340,62451,21340,7410,76520,9
Asia140,2360,2210,4660,3830,5120,22320,3
Ozeania00,020,000,020,000,020,060,0
Guztira6.168100,014.655100,05.535100,019.601100,018.082100,06.198100,070.239100,0

Iturria: