Jatorri aniztasunaren bilakaera (2002-2014) / Jaiolekuen bilakaera ingurunearekin alderatuta / Kontinenteen arabera / Herria eta bere ingurunea

2.4.1.1 Taula: Jatorriaren bilakaera kontinentea eta bere ingurunea alderatuta

KontinenteaUsurbilBuruntzaldeaGipuzkoa
Num%Num%Num%
Herrian bertan2.65143,019.42927,7330.12546,2
Gipuzkoako gainerako herriak2.29737,230.88844,0184.27725,8
Euskal Autonomi Erkidegoko gainerako herrialdeak781,39231,321.4003,0
Nafarroa Garaia eta Espainiako Estatua79812,914.11520,1120.28616,8
Europako gainerako estatuak881,41.6592,418.1032,5
Amerika500,82.3353,326.3583,7
Afrika1923,16520,99.8091,4
Asia140,22320,34.6690,7
Ozeania00,060,01210,0
Guztira6.168100,070.239100,0715.148100,0

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 4lmiGgAIy6sPjHXYQmKHpOTY4xtGQp_esv1CNCrZ-fs [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 35.172.230.154 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:1060;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1675396658 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 46206245163dc863570e252.12512044 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).