Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Jatorri aniztasunaren bilakaera (2002-2014) / Jaiolekuen bilakaera ingurunearekin alderatuta / Kontinenteen arabera / Herria eta bere ingurunea

2.4.1.1 Taula: Jatorriaren bilakaera kontinentea eta bere ingurunea alderatuta

KontinenteaUsurbilBuruntzaldeaGipuzkoa
Num%Num%Num%
Herrian bertan2.65143,019.42927,7330.12546,2
Gipuzkoako gainerako herriak2.29737,230.88844,0184.27725,8
Euskal Autonomi Erkidegoko gainerako herrialdeak781,39231,321.4003,0
Nafarroa Garaia eta Espainiako Estatua79812,914.11520,1120.28616,8
Europako gainerako estatuak881,41.6592,418.1032,5
Amerika500,82.3353,326.3583,7
Afrika1923,16520,99.8091,4
Asia140,22320,34.6690,7
Ozeania00,060,01210,0
Guztira6.168100,070.239100,0715.148100,0

Iturria: