Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Jatorri aniztasuna 2020 / Jaiolekua kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

1.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%
Herrian bertan62521,100,060220,371224,02829,574625,12.967100,0
Gipuzkoako gainerako herriak18020,300,021023,728932,615617,6525,9887100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak9013,700,015924,222834,714121,5395,9657100,0
Europako gainerako estatuak18945,700,010725,85312,8317,5348,2414100,0
Amerika6941,100,03017,91911,3116,53923,2168100,0
Afrika11760,000,03316,9126,200,03316,9195100,0
Asia1655,200,0310,300,013,4931,029100,0
Ozeania00,000,0150,000,000,0150,02100,0
Guztira1.28624,200,01.14521,51.31324,762211,795317,95.319100,0

Iturria: