Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Bajak 2014 / Bajak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa Maila

3.3.2.5 Taula: Jatorria Estatua eta Ikasketa Mailaren arabera

EstatuaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%
Udalerrian bertan718,900,01232,4513,5513,5821,637100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak89,611,22833,71619,31821,71214,583100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak327,300,0327,3436,419,100,011100,0
Espainia828,613,6517,9414,3621,4414,328100,0
Ekuador215,400,01076,917,700,000,013100,0
Nikaragua114,300,0342,9228,6114,300,07100,0
Errumania330,0110,0330,0220,000,0110,010100,0
Portugal00,000,03100,000,000,000,03100,0
Kolonbia333,300,0222,2333,3111,100,09100,0
Maroko330,0220,0330,0110,0110,000,010100,0
Guztira4518,662,58635,54317,83715,32510,3242100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: