Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Bajak 2014 / Bajak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Sexua

3.3.2.1 Taula: Jatorria Estatua eta Sexuaren arabera

EstatuaGizonezkoaEmakumezkoaGuztira
Num%Num%Num%
Udalerrian bertan2464,91335,137100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak5161,43238,683100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak763,6436,411100,0
Espainia1553,61346,428100,0
Ekuador753,8646,213100,0
Nikaragua228,6571,47100,0
Errumania660,0440,010100,0
Portugal3100,000,03100,0
Kolonbia333,3666,79100,0
Maroko880,0220,010100,0
Guztira14057,910242,1242100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: