Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Altak 2014 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa Maila

4.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%
Herrian bertan00,000,0360,000,0240,000,05100,0
Gipuzkoako gainerako herriak22,000,03130,71615,82625,72625,7101100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,000,000,0266,7133,33100,0
Europako gainerako estatuak1122,912,12041,736,348,3918,848100,0
Amerika24,800,02354,8511,9614,3614,342100,0
Afrika419,000,01361,929,514,814,821100,0
Asia00,0111,1444,4111,1222,2111,19100,0
Ozeania00,000,000,0150,000,0150,02100,0
Guztira198,220,99440,72812,14318,64519,5231100,0

Iturria: