Jatorri aniztasuna 2021 / Jaiolekua kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Erroldatze urtea

1.2.2.4 Taula: Jatorria Kontinente eta Erroldatze urtearen arabera

Kontinentea1960 aurretik1960-1969 artean1970-1979 artean1980-1989 artean1990-1999 artean2000-2009 artean2010-2019 artean2020 edo beranduagoGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan00,000,000,000,024850,610621,612325,1132,7490100,0
Bizkaiko gainerako herriak00,000,000,000,019946,012127,99020,8235,3433100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,000,000,02539,71625,41625,469,563100,0
Europako gainerako estatuak00,000,000,000,01526,31424,62238,6610,557100,0
Amerika00,000,000,000,033,61517,95666,71011,984100,0
Afrika00,000,000,000,000,01716,07368,91615,1106100,0
Asia00,000,000,000,000,000,000,000,000,0
Ozeania00,000,000,000,01100,000,000,000,01100,0
Guztira00,000,000,000,049139,828923,438030,8746,01.234100,0

Oharra: Kasu batzuetan, 1980.urtetik aurrera hasi ziren erroldatze datuak jasotzen. Hortaz, posible da 1980.urtea baino lehenago etorritakoen datuak urte horretan jasota egotea.

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => fgdvAuvFhGpCchBgybpyph7XZ9BOHnIyF7ioktwnTzA [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 3.236.70.233 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1675373268 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 153247937863dc2ad7054f02.43488946 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).