Jatorri aniztasuna 2021 / Jaiolekua kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

1.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako Hezkuntza16 urtez azpikoakGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan12024,530,66312,97916,14910,017635,9490100,0
Bizkaiko gainerako herriak7717,8153,510524,214232,87818,0163,7433100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak1117,500,01828,61422,21625,446,363100,0
Europako gainerako estatuak1628,135,31526,3814,01017,558,857100,0
Amerika2023,81315,52934,51011,978,356,084100,0
Afrika3331,12220,83835,843,810,987,5106100,0
Asia00,000,000,000,000,000,000,0
Ozeania00,000,000,01100,000,000,01100,0
Guztira27722,4564,526821,725820,916113,021417,31.234100,0

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => fjPt9oKDmAlz3qbF1uOezTyDTs2ASqveEuNP5ZA3lBc [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 3.236.70.233 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1675375749 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 92035434963dc3488a0fec5.19620940 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).