Jatorri aniztasuna 2021 / Jaiolekua kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Adina

1.2.2.2 Taula: Jatorria Koontinente eta Adinaren arabera

Kontinentea0 eta 16 urte artean17 eta 35 urte artean36 eta 64 urte artean65 urte edo gehiagoGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan16734,17615,511323,113427,3490100,0
Bizkaiko gainerako herriak163,74510,425759,411526,6433100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak46,3711,13657,11625,463100,0
Europako gainerako estatuak58,8814,02238,62238,657100,0
Amerika56,03035,74857,111,284100,0
Afrika98,53331,16157,532,8106100,0
Asia00,000,000,000,000,0
Ozeania00,000,01100,000,01100,0
Guztira20616,719916,153843,629123,61.234100,0

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => c4Jqh-FyVah9ohdj9neT-5qzt1PTuT7298c_s2FwW5I [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 3.236.70.233 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1675371518 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 75072207363dc24008d7bd5.40178556 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).