Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Jatorri aniztasuna 2020 / Jaiolekua estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Agiri Mota

1.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Num%Num%Num%Num%Num%
Udalerrian bertan00,000,000,000,02.967100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak00,000,000,000,0887100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,000,000,0657100,0
Espainia00,000,000,000,0323100,0
Senegal00,000,000,000,0124100,0
Maroko00,000,000,000,060100,0
Bulgaria00,000,000,000,038100,0
Nikaragua00,000,000,000,025100,0
Bolivia00,000,000,000,025100,0
Errumania00,000,000,000,019100,0
Guztira00,000,000,000,05.319100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: