Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Jatorri aniztasuna 2020 / Jaiolekua estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Sexua

1.3.2.1 Taula: Jatorria Estatua eta Sexuaren arabera

EstatuaGizonezkoaEmakumezkoaGuztira
Num%Num%Num%
Udalerrian bertan1.49350,31.47449,72.967100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak42247,646552,4887100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak32950,132849,9657100,0
Espainia15447,716952,3323100,0
Senegal9979,82520,2124100,0
Maroko3151,72948,360100,0
Bulgaria1744,72155,338100,0
Nikaragua728,01872,025100,0
Bolivia1040,01560,025100,0
Errumania947,41052,619100,0
Guztira2.66550,12.65449,95.319100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: