Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Bajak 2014 / Bajak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Sexua

3.2.2.1 Taula: Jatorria Kontinente eta Sexuaren arabera

KontinenteaGizonezkoaEmakumezkoaGuztira
Num%Num%Num%
Herrian bertan2464,91335,137100,0
Gipuzkoako gainerako herriak5161,43238,683100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak660,0440,010100,0
Europako gainerako estatuak2660,51739,543100,0
Amerika1737,02963,046100,0
Afrika1575,0525,020100,0
Asia133,3266,73100,0
Ozeania00,000,000,0
Guztira14057,910242,1242100,0

Iturria: