Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Bajak 2014 / Bajak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Erroldatze urtea

3.2.2.4 Taula: Jatorria Kontinente eta Erroldatze urtearen arabera

KontinenteaGuztira1950 aurretik1950-1959 artean1960-1969 artean1970-1979 artean1980-1989 artean1990-1999 artean2000-2009 artean2010 edo beranduago
Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%
Herrian bertan24100,000,000,000,000,028,300,01041,71250,0
Gipuzkoako gainerako herriak125100,000,000,010,800,0129,697,24737,65644,8
Euskal Herriko gainerako herrialdeak8100,000,000,000,000,000,0112,5450,0337,5
Europako gainerako estatuak98100,000,012,200,024,411,066,11414,37778,6
Amerika31100,010,700,000,000,000,000,0516,12683,9
Afrika9100,000,000,000,000,0111,100,000,0888,9
Asia5100,000,000,000,000,000,000,000,05100,0
Ozeania1100,000,0------00,000,000,01100,0
Guztira300100,010,210,510,320,9165,3165,38026,718762,3

Oharra: Kasu batzuetan, 1980.urtetik aurrera hasi ziren erroldatze datuak jasotzen. Hortaz, posible da 1980.urtea baino lehenago etorritakoen datuak urte horretan jasota egotea.

Iturria: