Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Bajak 2014 / Bajak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa Maila

3.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Num%Num%Num%Num%Num%Num%Num%
Herrian bertan718,900,01232,4513,5513,5821,637100,0
Gipuzkoako gainerako herriak89,611,22833,71619,31821,71214,583100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak330,000,0220,0440,0110,000,010100,0
Europako gainerako estatuak1125,624,71227,9716,3614,0511,643100,0
Amerika817,412,22350,01021,748,700,046100,0
Afrika735,0210,0840,015,0210,000,020100,0
Asia133,300,0133,300,0133,300,03100,0
Ozeania00,000,000,000,000,000,000,0
Guztira4518,662,58635,54317,83715,32510,3242100,0

Iturria: