Bajak 2019 / Bajak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

3.3.2.5 Taula: Jatorria Estatua eta Ikasketa Mailaren arabera

EstatuaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako Hezkuntza16 urtez azpikoakGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan37,900,0513,2821,1615,81642,138100,0
Gipuzkoako gainerako udalerriak11,200,02125,01922,62428,61922,684100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,0440,0220,0330,0110,010100,0
Espainia00,000,0950,0422,215,6422,218100,0
Nikaragua14,200,01041,700,0625,0729,224100,0
Errumania112,500,0562,5225,000,000,08100,0
Ekuador00,000,03100,000,000,000,03100,0
Kolonbia00,000,05100,000,000,000,05100,0
Maroko00,000,03100,000,000,000,03100,0
Honduras00,000,04100,000,000,000,04100,0
Guztira93,800,09338,83916,35020,84920,4240100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: