Altak 2020 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

4.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako Hezkuntza16 urtez azpikoakGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan00,000,0110,0220,0220,0550,010100,0
Gipuzkoako gainerako herriak45,300,02735,52026,31317,11215,876100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,000,0228,6571,400,07100,0
Europako gainerako estatuak27,400,01244,413,71140,713,727100,0
Amerika35,300,03459,647,01322,835,357100,0
Afrika14,000,01352,0416,014,0624,025100,0
Asia00,000,0250,0125,0125,000,04100,0
Ozeania0-0-0-0-0-0-0-
Guztira104,900,08943,23416,54622,32713,1206100,0

Iturria: