Altak 2019 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

4.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako Hezkuntza16 urtez azpikoakGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan321,400,0321,4321,417,1428,614100,0
Gipuzkoako gainerako herriak10,900,05046,71615,01816,82220,6107100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,0218,2436,4545,500,011100,0
Europako gainerako estatuak00,000,01441,2720,6823,5514,734100,0
Amerika11,600,02946,81117,71117,71016,162100,0
Afrika00,000,01083,3216,700,000,012100,0
Asia00,000,0777,8111,100,0111,19100,0
Ozeania0-0-0-0-0-0-0-
Guztira52,000,011546,24417,74317,34216,9249100,0

Iturria: