Altak 2018 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

4.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan218,200,0327,319,1218,2327,311100,0
Gipuzkoako gainerako herriak11,100,02932,61415,72528,12022,589100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak19,100,0436,4218,2436,400,011100,0
Europako gainerako estatuak24,300,01940,4714,91021,3919,147100,0
Amerika11,900,03566,047,559,4815,153100,0
Afrika210,000,01260,0315,000,0315,020100,0
Asia00,000,0360,0240,000,000,05100,0
Ozeania00,000,000,0050,000,0050,00100,0
Guztira93,800,010544,53314,04619,54318,2236100,0

Iturria: