Altak 2021 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

4.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako Hezkuntza16 urtez azpikoakGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan19,100,0327,3327,3218,2218,211100,0
Gipuzkoako gainerako herriak00,011,02726,23534,01918,42120,4103100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,015,6527,8844,4422,200,018100,0
Europako gainerako estatuak00,037,3819,51434,1922,0717,141100,0
Amerika23,511,81526,32238,61017,5712,357100,0
Afrika00,0418,2836,4627,329,129,122100,0
Asia00,000,0215,4538,5430,8215,413100,0
Ozeania0-0-0-0-0-0-0-
Guztira31,1103,86825,79335,15018,94115,5265100,0

Iturria: